КОЛО МАЙСТРІВ: цікавинки програми

Автор admin 09.08.2018 0 Коментар(і)

 

 

8 - 9 вересня у "Софії Київській" відбудеться історичний фестиваль для всієї сім'ї  "Княжа родина".  Національний заповідник запрошує просто неба доторкнутися до мистецтва, котре, як і наша тисячолітня Свята Софія, пройшло крізь віки. У межах триденного фестивалю відбудеться безліч пізнавально-розважальних подій, які будуть цікавими як дорослим, так і дітям.

 

 

Арт-салон "Мрії Марії"  у рамках фестивалю "Княжа родина" представить окрему локацію і програму під назвою "Коло майстрів". У двох великих шатрах, розміщених на мальовничій галявині заповідника, ми створимо ціле містечко майстрів, які влаштують майстер-класи для всіх охочих. Тут ви зможете опанувати основи понад десяти видів традиційних українських ремесел – від гончарства до мистецтва вибійки.

 

 

Відомий художник і гончар Іван Бобков розкриє таємниці створення кераміки – за його допомогою ви зможете доторкнутися до глини і власноруч виліпити посуд чи декоративний елемент. Ветеран АТО, майстер Михайло Іванов покаже, як працювати з деревом і виготовити унікальний дерев'яний виріб ручної роботи.  Майстриня ліжникарства з Яворова Наталя Кищук продемонструє, як прясти вовняними нитками і створювати натуральний одяг.  А під час майстер-класу Оксани Білоус ви зможете дізнатися, як можна оздобити одяг  за допомогою стародавньої техніки вибійки.  

 

Окрім майстер-класів, під час фестивалю працюватиме ярмаркова зона, де безпосередньо можна буде придбати вироби митців, представлених на "Колі майстрів" і ексклюзивні українські сувеніри ручної роботи  від "Мрії Марії".

 

 

"Коло майстрів" на "Княжій родині" – це можливість поринути в атмосферу стародавнього міста, відчути тяглість української традиції і приємно та корисно провести час. Запрошуємо на фестиваль і радо чекаємо усіх, хто хоче доторкнутися до давнини, вдало поєднаної із сучасністю.  

 

Залишити коментар