Як перетворити Різдво на казку

Автор admin 10.12.2018 0 Коментар(і)

 

Різдво – найказковіше і найдивовижніше свято року. Це час, коли хочеться дарувати  тепло, любов і затишок. І, звісно, подарунки :).  Багато-багато подарунків.

 

Жодне свято не може дорівнятися Різдву за особливою атмосферою, яка сповнює усе довкола відчуттям, що кожна мрія може здійснитися. Так, як у дитинстві. Усі ми стаємо трохи дітьми під час Різдва. Різдвяні атрибути повертають нас у ті часи, коли будь-яка фантазія стає реальністю.

 

Різдвяний декор – наш найперший помічник у створенні святкової атмосфери своїми руками. Готуючись до свята,  не варто обмежуватися стандартними атрибутами Різдва – ялинкою і прикрасами. Адже коли ще, як не на Різдво, можна сповна застосувати свою уяву і перетворити власну оселю на казковий дім?

 

Якщо урізноманітнити звичний для  нашої країни радянізований варіант "ялинка-мандарини-хлопавки-дощик" і доповнити Різдво українськими традиційними символами і атрибутами, це свято стане справді незабутнім. Приміром, можна поставити в оселі дідух, який є одним із найдавніших культових предметів у різдвяній обрядовості українців і сягає ще дохристиянських часів. Сплетений з пшениці чи жита  дідух – це символ роду, добробуту, одне із втілень культу предків з функцією оберегу. Якщо ж ви все-таки схиляєтесь до варіанту ялинка+дідух, радимо обрати оригінальну штучну ялинку ручної роботи з натуральних матеріалів. По-перше, це красиво. По-друге, екологічно. Для тих же, хто не уявляє свято Різдва без живої ялинки, ми теж маємо пораду: прикрасьте її не конвеєрними кульками з найближчого супермаркету, а прикрасами ручної роботи. Наприклад, керамічними янголами, традиційними іграшками з вати чи дерев'яними зірками. До речі, про зірки – різдвяна Зірка, яка є одним із символом народного обряду колядування, може істотно прикрасити і урізноманітнити святкування. 

 

На що ще варто звернути увагу під час оформлення домівки у різдвяному стилі? Звісно, на сервірування святкового столу. Декому достатньо прикрасити стіл свічками і солодощами, але для тих, хто любить покреативити, цього класичного набору може бути замало.  "Мрії Марії" вирішили полегшити життя своїм клієнтам-однодумцям, спраглим до творчості і краси, і сформували добірку наборів до різдвяного столу. Ми врахували різні варіанти святкування: від романтичного на двох, до святкування у колі родини чи друзів. Отже, дивіться і обирайте.  Перетворімо Різдво на казку разом :).

 

Романтичний

 

 

Якщо ви плануєте святкувати Різдво разом зі своїм коханим чи коханою, цей варіант різдвяного столу – для вас. Оригінальна авторська ялинка і посуд ручної роботи з гутного скла, яке нічим не поступається знаменитому "муранському", продемонструє ваш гарний смак і нестандартність.

 

Патріотичний

 

 

Синьо-жовта колірна гама не лише гріє душу кожного українця, а й завжди створює піднесений святковий настрій завдяки теплим тонам. Що може бути краще взимку, ніж "зігрітися" цим теплом у святковій затишній оселі із різнокольоровим дідухом?

 

Янгольський

 

 

Розширений варіант "патріотичного набору". Альтернативою дідуху може бути ексклюзивний дерев'яний янгол ручної роботи, розписаний художниками студії Сам-Арт. А посуд із гутного скла варто доповнити так званими монетками – мініатюрними зразками гончарного посуду, які колись правили за іграшки.

 

Сімейний

 

 

Чаювання в родинному колі – найкращий спосіб завершити святкову вечерю, якщо ви відзначаєте Різдво у великому сімейному колі. Керамічний посуд ручної роботи й зворушливий свічник – те, що треба для комфортної атмосфери сімейного затишку.

 

Казковий

 

 

Янгол, олень, повнії чари, свічки і два горішка для Попелюшки – безпрограшний варіант для тих, хто любить казки і не перестає у них вірити навіть у дорослому віці. Принаймні хоча б раз на рік – на Різдво :).

 

Вигадливий

 

 

Кримськотатарська кераміка – ідеальна окраса будь-якого святкового столу. Багатство і вигадливість орнаментів такого посуду додадуть різдвяній атмосфері піднесеності і таємничості. Це варіант для тих, хто відчуває і цінує мистецтво.

 

Вишуканий

 

 

Косівська кераміка, декоративна пташка з гутного скла та однотонний дідух – це набір для справжніх знавців і поціновувачів української традиційної культури, які цінують її вишуканість і водночас простоту. 

 

Універсальний

 

 

Синьо-білий керамічний посуд з пташками – універсальними символами в українському декоративно-ужитковому мистецтві – так само універсальний, як і зображені на ньому птахи. У горнятка можна наливати різні напої, а глибока тарілка буде оптимальним посудом для куті.

Одиночний

 

 

Ті, хто святкуватиме Різдво наодинці, можуть самі створити для себе свято. Керамічна пляшка авторської роботи і символ цього року у вигляді скарбнички допоможуть скрасити самотність. Адже якщо святкуєш Різдво сам, можна пити і з декоративною свинкою :)

 

Солодкий

 

 

Пити чай за свтяковим столом з такого розкішного чайного набору краще з булочками з цинамоном, шоколадними цукерками й імбирними пряниками. Солодощів на Різдво багато не буває, до того ж це найоптимальніша "валюта", якою можна розрахуватися з колядниками.

 

Залишити коментар