Сувеніри по-київськи: нова колекція

Автор admin 03.03.2019 0 Коментар(і)

 

Друзі, ми презентуємо колекцію, яку довго тримали в секреті! "Мрії Марії" створили лінійку сувенірів, присвячених Києву.

 

З української столиці часто везуть унфіковані подарунки, які не відображають особливість стародавнього величного міста на Дніпрі. Ми вирішили заповнити цю прогалину і створити сувеніри в суто київській тематиці та оригінальному дизайнерському рішенні Sumy Art Souvenir (друк - Smartprint).

 

 

Що для нас Київ?

 

Київ – це Україна в мініатюрі. Місто гостинності, відкритості та любові. Тут гармонійно поєднуються різні культури, простори, а стародавні традиції і сучасність тісно переплетені в дружніх обіймах.

 

У Києві оживає історія.  Князі Київської Русі, українські гетьмани, митці, винахідники і науковці залишили тут свої відбитки: вони тут помітні всюди, варто лише уважно озирнутися.

 

 

Київ – це краса по-українськи. Велична ріка, пагорби, архітектурні пам’ятки світового рівня, золоті бані православних храмів, мурали і мости наповнюють простір української столиці неповторною атмосферою.

 

Київ – це місто свободи. Українська столиця має славну історію боротьби за волю та людську гідність. Стародавнє місто з традицією самоврядування, засноване аж у V столітті, зберігає безліч таємниць і приймає кожного охочого до них доторкнутися.

 

 

Закохатися в Київ чи закохатися в Києві: що вам більше до вподоби? У цьому величному українському місті на Дніпрі можливо все, якщо відкрити йому своє серце.  

 

 

Отже, закохуйтеся разом з нами у Київ і даруйте неповторні сувеніри, які відображають дух української столиці. Оригінальні матові горнятка з київськими принтами можна замовити у нашому салоні на Андріївському узвозі, 30 та на нашому сайті (вартість чашки: 200 грн).  

 

Залишити коментар