Життя як диво: гобелени Наталії Онанко

Автор admin 24.07.2018 0 Коментар(і)

 

"Мрії Марії" розпочали співпрацю з відомою чернігівською художницею Наталією Онанко. Віднині в нашому арт-салоні на Андріївському узвозі, 30 можна купити гобелени цієї мисткині, створені за допомогою  її унікальної авторської техніки. Усі роботи художниці представлені в нашому салоні у єдиному екземплярі.

 

 

Наталія Онанко – особлива художниця, адже вона не зупиняється на досягненому і постійно розвиває свою творчість, довершено опановуючи нові мистецькі жанри і техніки. 

 

Онанко передусім відома своїми акварелями, які сповнені життєдайними кольорами та світлою, ліричною атмосферою. "Одна з особливостей робіт Онанко та, що  її акварелі  завжди прозорі, незалежно від насиченості кольору, від темного або світлого тону. Вони сонячні, наповнені повітрям. Майстерність художниці виявляється в умінні організувати окремі кольорові плями в єдине гармонійне  ціле. Всі її твори різні і водночас мають багато спільного. Передусім усі акварелі Наталії Онанко глибоко поетичні, сповнені щирого почуття" – так описує особливості творчого стилю художниці мистецтвознавиця Олена Ісаченко.

 

 

Наталія Онанко також відома як книжковий ілюстратор, зокрема вона створила ілюстрації до твору Павла Тичини «Ластовенятко», збірки поезій Дмитра Іванова «Монолог із тридцять третього», повісті Валентини Мастєрової «Мавра».

 

Крім того, Наталія працює в техніках художній текстиль і витинанка, в яких вона вона втілює своє філософське бачення дійсності й переосмислює нашу історико-культурну спадщину, звертаючись до фольклору та української традиції. 

 

 

 

Наталія живе і працює в Чернігові,  викладає в Ніжинському училищі культури і мистецтва, входить до Національної спілки художників України. Її роботи зберігаються в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана, Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» та в приватних колекціях.  На її творчому рахунку чимало персональних виставок, також Наталія Онанко є постійною учасницею численних всеукраїнських виставок і пленерів.

 

Залишити коментар