Індивідуальний пошив: втілюємо ваші найсміливіші мрії

Автор admin 05.12.2018 0 Коментар(і)

 

Віднині "Мрії Марії" працюють не лише як арт-салон, а й як ательє, де можна замовити одяг, згідно з вашим баченням і побажаннями  

 

 

Шукаєте, де пошити якісний і оригінальний одяг ручної роботи? Тоді вам потрібно зайти до "Мрії Марії", на Андріївський узвіз, 30. Віднедавна наш арт-салон пропонує послуги з індивідуального пошиву для жінок, чоловіків і дітей.

 

У нас з'явилася можливість створювати унікальний одяг безпосередньо під клієнта. Якщо ви хочете пошити справді неповторний одяг, який би ідеально вам пасував, ви можете звернутися до нас. Ми знімемо з вас мірки, обговоримо дизайн  і декор одягу, за потреби допоможемо з вибором аксесуарів. У "Мрії Марії" є широкий вибір якісних італійських тканин, вся фурнітура також відібрана з урахуванням максимальної якості та вишуканості.

 

 

У нашій майстерні працюють справжні професіонали, пошуком і відбором яких ми займалися протягом тривалого часу. Наші швачки – справжні майстрині голки та нитки, руки яких ніколи не схиблять :). До того ж вони знаються не лише на пошиві, а й конструюванні одягу, тож можуть фахово і точно оцінити усі технічні нюанси тонкого мистецтва створення особистісного вбрання. Ми також співпрацюємо з найкращими вишивальницями України, і можемо гарантувати вам відмінну ручну вишивку.

 

 

Одяг від “Мрії Марії” виробляється у майстерні з натуральних тканин. Речі бренду – це копії старовинного вбрання та стилізації, що поєднують автентику та сучасний дизайн. Вся вишивка та декор – тільки ручної роботи. В оздобленні одягу компанія використовує лише автентичні орнаменти та слідкує за відповідністю символіки вишиванки предмету одягу. 

 

 

Якщо у вас є запитання щодо індивідуального пошиву — зателефонуйте нам за номером +38 (098) 014-81-74, ми радо допоможемо! Ми завжди відкриті до спілкування.

 

 

Залишити коментар