Подарунки для дітей на День святого Миколая: 10 найкращих пропозицій

Автор admin 21.11.2018 0 Коментар(і)

 

 

 

 

Наближається День святого Миколая, і завбачливі батьки починають шукати оригінальні і цікаві подарунки для дітей.  Вибрати і купити справді нестандартний і справді гарний подарунок для своєї дитини – справа, яка потребує часу і певних зусиль. Що ж таке обрати, чим можна здивувати дитину? – нерідко думають батьки. Чергову м'яку іграшку, ляльку, машинку чи конструктор важко назвати оригінальним подарунком. До того ж на День святого Миколая – давнє європейське й українське свято, яке почало відроджуватися в незалежній Україні разом із традицією класти дітям подарунки під подушку, сповнене символів і любові до традицій.

 

У цей День діти вірять у дива, у милосердя, у казку, тож і подарунок для дитини має бути з фантазією і бодай дещицею казковості. Але це лише одна складова ідеального дитячого подарунку на День святого Миколая. Яка ж решта "інгредієнтів"? На думку арт-салону "Мрії Марії",  передусім це має бути подарунок з душею, з народною традицією, з живою творчою складовою і енергетикою ручної роботи. Ми співпрацюємо з майстрами, які відроджують самобутні традиції української народної іграшки, показуючи сучасним сім'ям, що автентична іграшка – це щось справді особливе на тлі штампованої і глобалізованої продукції для дітей.

 

Отже, ми сформували добірку дитячих подарунків, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете, щоб святий Миколай привітав вашу дитину народною іграшкою чи цікавим сувеніром ручної роботи.

 

 

Будинок-свічник

 

Ціна: 600 грн

 

 

Оригінальний авторський будинок-свічник з шамоту, розписаний вручну художницею Валентиною Проценко. У художньому розписані використані орнаменти птахів і древа життя, що символізують родину, рід, любов, затишок і достаток.

Купити тут: https://mriimarii.com/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D0%BE/budinok-svichnik

 

 

Шкатулка "Янгол"

 

Ціна: 700 грн

 

 

Дерев'яні шкатулки ручної роботи з авторським розписом – чудовий подарунок для дітей, які люблять мріяти, зберігати таємниці і прагнуть до краси і творчості. Образ янгола, створений художньою студією "Сам-Арт", несе у собі символи добра, захисту і дива.

Купити тут: https://mriimarii.com/index.php?route=product/product&product_id=1184

 

 

Диво-звірик "Кіт і Равлик"

 

Ціна: 1200 грн

 

Керамічна скульптура Ольги Бердник-Отнякіної – це звернення до української традиції, поетичної, природної, багатої на химерних тварин і буйних рослин. Дивозвірі художниці прикрасять будь-який інтер'єр дитячої кімнати і додадуть будь-якому простору мистецької атмосфери.

Купити тут: https://mriimarii.com/index.php?route=product/product&path=285&product_id=1275

 

 

Іграшка "Козлик"

 

Ціна: 350 грн

 

 

Дерев'яна іграшка, розписана вручну, – чудовий подарунок навіть для маленьких діток. Іграшка переміщується на коліщатках, зроблена вручну з екологічної деревини і розфарбована безпечними фарбами.

Купити тут: https://mriimarii.com/i%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0?product_id=1191

 

 

Калатало "Кролик"

 

Ціна: 300 грн

 

 

Глиняне калатало київської художниці Валентини Проценко поєднує в собі функції іграшки і креативного елемента декору простору. Це вдалий подарунок для допитливої дитини, яка цікавиться мистецтвом і традиціями України

Купити тут: https://mriimarii.com/i%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0?product_id=1031

 

Янгол-оберіг

 

Ціна: 350 грн

 

 

Дерев'яний янгол, розфарбований вручну із застосуванням народних мотивів – це народна іграшка, яка має символіку оберегу. Такий янгол стане чудовим подарунком на новорічно-різдвяні свята.

Купити тут: https://mriimarii.com/i%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0/yangol-oberig

 

Фольк люди "Іванко"

 

Ціна: 600 грн

 

 

Іграшка ручної роботи авторства відомої лялькарки Оксани Цюпи. У цій текстильній ляльці примітивного крою без застосування клею продумані і якісно втілені найменші деталі. Традиційно така іграшка робилася вдома для забавки дітям.

Купити тут:  https://mriimarii.com/%D0%BB%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B8?product_id=1024

 

Свищики "Асорті"

 

Ціна: 195 грн

 

 

Свищики або свистунці – керамічні вироби ручної роботи, зліплені у формі пташок чи звірів – традиційна  народна іграшка. У минулому вони мали захисне значення, виконували функцію оберегу. Свищики з глини мають найпростішу, навмисно примітизовану, архаїчну форму.

Купити тут: https://mriimarii.com/i%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0/svishiki-asorti

 

Скляна іграшка-підвіска

 

 

Ціна: 350 грн

 

Янголи та волики ручної роботи, створені з віражного скла, здатні істотно урізноманітнити ваш святковий новорічно-різдвяний декор. Діти люблять ялинкові прикраси, особливо, якщо вони такі прозорі, казкові і неповторні.

Купити тут: https://mriimarii.com/i%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0/sklyana-igrashka-na-yalinku

 

Монетки

 

Ціна: 50 грн

 

Монетки – це мініатюрні зразки всіх видів гончарного посуду – горщиків, глечиків, макітерок, мисочок, тарілочок, вазочок, куманців, чашечок, горняток, чайничків, риночок тощо. Ці маленькі посудинки правили за дитячі іграшки. У XIX ст. така іграшка на ярмарку коштувала одну копійку, тобто за неї давали одну монетку. Звідси і назва іграшкових виробів.

Купити тут: https://mriimarii.com/i%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0/monetka

 

 

 

Залишити коментар