Ательє

Шукаєте, де пошити якісний і оригінальний одяг ручної роботи?  У “Мрії Марії” можна замовити одяг згідно з вашим баченням і побажаннями. Наш арт-салон пропонує послуги з індивідуального пошиву для жінок, чоловіків і дітей.

Ми створюємо вбрання безпосередньо під клієнта. Якщо ви хочете пошити справді неповторний одяг, який би ідеально вам пасував, ви можете звернутися до нас. Ми знімемо з вас мірки, обговоримо дизайн  і декор одягу, за потреби допоможемо з вибором аксесуарів. У “Мрії Марії” є широкий вибір якісних італійських тканин, вся фурнітура також відібрана з урахуванням максимальної якості та вишуканості. У нашій майстерні працюють справжні професіонали, пошуком і відбором яких ми займалися протягом тривалого часу. Наші швачки знаються не лише на пошиві, а й конструюванні одягу, тож можуть фахово і точно оцінити усі технічні нюанси тонкого мистецтва створення особистісного вбрання. Ми також співпрацюємо з найкращими вишивальницями України, і можемо гарантувати вам відмінну ручну вишивку.

Якщо у вас є запитання щодо індивідуального пошиву — зателефонуйте нам за номером +38 (098) 014-81-74, ми радо допоможемо! “Мрії Марії” завжди відкриті до спілкування.

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

0

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

організація подій в етно стилі