Ательє

Шукаєте, де пошити якісний і оригінальний одяг ручної роботи?  У “Мріях Марії” можна замовити одяг згідно з вашим баченням і побажаннями. Наше ательє пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу для жінок, чоловіків і дітей.

Ми створюємо вбрання безпосередньо під клієнта. Якщо ви хочете пошити справді неповторний одяг, який би ідеально вам пасував, ви можете звернутися до нас. Ми знімемо з вас мірки, розробимо дизайн  і декор одягу, за потреби допоможемо з вибором аксесуарів. «Мрії Марії» пропонує широкий вибір якісних італійських тканин, а вся фурнітура відібрана з урахуванням максимальної якості та вишуканості. У нашій майстерні працюють справжні професіонали, пошуком і відбором яких ми займалися протягом тривалого часу. Наші кравчині знаються не лише на пошитті, а й на конструюванні одягу, тож можуть професійно оцінити усі технічні нюанси тонкого мистецтва створення особистісного вбрання. Ми також співпрацюємо з найкращими вишивальницями України, і можемо гарантувати вам відмінну якість ручної вишивки.

Якщо у вас є запитання щодо індивідуального пошиття одягу — зателефонуйте нам за номером +38 (098) 014-81-74, ми радо допоможемо! “Мрії Марії” завжди відкриті до спілкування.

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

0

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

організація подій в етно стилі
Enable Notifications    OK No thanks