Авторська лялька від Оксани Цюпи: не іграшка, а витвір мистецтва

Текстильні ляльки від художниці Оксани Цюпи – більше ніж ляльки. Вони ніби наділені душею, бо, як каже пані Оксана, кожен лялькар у своїй творчості прагне дорівнятися до Бога. Вона “оживлює” своїх ляльок завдяки своєму особливому мистецькому баченню й хисту та увазі до найдрібніших деталей. 

Оксана Цюпа створює з тканини і фурнітури висококласні мистецькі витвори з “характером”, – вишукані, яскраві, неповторні. Пані Оксана брала участь у міжнародних конкурсах лялькарів, а її персональні виставки відбувалися не лише в Україні, а й за кордоном.

Текстильна авторська лялька в етно стилі

Арт-салон “Мрії Марії” давно співпрацює з відомою художницею. Цього разу вона створила для нас нову міні колекцію ляльок в українському етнічному стилі. Кожна лялька має свій образ – комусь до душі припаде ошатно вбраний вусатий козак, комусь – шляхетна білявка з косами і вигадливим вбранням чи заквітчана і прикрашена намистом молодиця.

Якщо ви вирішили купити ляльки ручної роботи авторства Оксани Цюпи, ви придбаєте не іграшку, а справжній витвір мистецтва. Такий подарунок доречний для будь-якої події – чи-то для Дня народження близької людини, чи-то для корпоративної події, чи як сувенір на згадку для іноземних гостей. Він продемонструє ваш витончений смак і оригінальність.

Будьте особливими, цінуйте красу і приходьте у нашу крамницю за своєю лялькою. 🙂

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

0

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

Традиційна корсетка з жаккарду, Етнографічна репліка корсеткинародна ікона на склі Ромка Малка, на дереві, на гонті, народне мистецтво