Благодійність

Благодійність – обов’язкова складова нашої компанії. “Мрії Марії” – не тільки комерційний проект, а й просвітницький та доброчинний. “Ми провели чимало заходів, майстер-класів, зустрічей, на конкретних прикладах показували регіональне різноманіття етнічного вбрання” – пояснює філософію компанії Марина Сенчило. Крім того, майстри, з якими співпрацює арт-салон, надають частину своїх робіт на доброчинні потреби. Кожен майстер може долучитися до благодійних проектів “Мрій Марії”. Ми надаємо звітність по усім реалізованим доброчинним заходам.

У 2014 році “Мрії Марії” у партнерстві з Національним центром народної культури “Музей Івана Гончара” провели Благодійний аукціон творів народного мистецтва від найкращих майстрів з метою збору коштів на потреби українського війська.

У 2016-му у співавторстві з Валентиною Клименко “Мрії Марії” організували етнопроект “Українська символіка: головні стереотипи і табу” – цикл лекцій, під час яких етнографи, науковці та дослідники народного мистецтва розповіли про найпоширеніші стереотипи щодо української традиційної культури.

У 2018 році у партнерстві з Національним заповідником “Софія Київська” “Мрії Марії” організували серію майстер-класів українських традиційних ремесел під назвою “Коло майстрів” у межах історико-культурного фестивалю “Княжа родина”.

Якщо у вас є запитання щодо благодійності — зателефонуйте нам за номером +38 (098) 014-81-74, ми радо допоможемо! “Мрії Марії” завжди відкриті до спілкування.

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

7

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

Enable Notifications    OK No thanks