Емаль і мідь: подарунки для вибагливих

Картини й кулони художників Сергія та Тетяни Колечків – це гарний vip-подарунок, адже вони створені з професіоналізмом і досконало втіленим мистецьким хистом.

У арт-салоні “Мрії Марії” з’явилися оригінальні й витончені новинки, створені у техніці гарячої емалі по міді. Це роботи київських  художників-емальєрів Сергія та Тетяни Колечків, членів Національної спілки художників України, учасників міжнародних та всеукраїнських виставок, симпозіумів емальєрного мистецтва, живописних пленерів.

Подружжя митців завжди творить окремо – у Тетяни свій задум і реалізація, у Сергія – свої. Єдиної спільною роботою родини Колечків став унікальний емалевий іконостас у техніці фініфті, який вони створили для музею-заповідника “Херсонес Таврійський”. У творах Тетяни Колечко переважають фігуративні композиції, головні образи – люди, здебільшого жінки, основні теми – мистецтво та історія Київської Русі, українські традиції. Тетяна Колечко неодноразово брала участь в престижних виставках в Україні та за кордоном, її роботи зберігаються в музеях України, Італії та Німеччині. У салоні “Мрії Марії” можна купити її картини із серії “Ангел-охоронець”, кожна з цих робіт існує в єдиному екземплярі.

Сергій Колечко представлений у нашому салоні вишуканими ексклюзивними кулонами. У цих прикрасах ніби оживають древні мотиви, а його птахи, вкарбовані у золоте, зелене і синє тло нагадують про мистецтво стародавніх часів. У своїй творчості Сергій звертається до скіфської тематики, до історії Києва, до біблійних мотивів. За словами самого автора, його надихає до творчості таїна буття давніх предків, а також різні стани величної природи. Персональні виставки художника відбувалися у Києві, Донецьку, Одесі, Москві, Белграді, його роботи зберігаються у музейних колекціях України.

 Емаль як техніка відома ще з ІV ст. до н. е., й фактично відтоді вона не втрачає популярності (її розквіт припадає на епоху бароко). Нині емалеві прикраси дуже популярні серед вибагливих модників, які цінують поєднання стародавньої техніки і сучасних мотивів.

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

0

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

народна ікона на склі Ромка Малка, на дереві, на гонті, народне мистецтвофольк-модерн Анни Діденко на полотні