Гутне скло: знижки на вишуканий посуд ручної роботи

Автор admin 06.06.2018 0 Коментар(і)

 

Гутне скло – обов’язковий «маст хев» для будь-якої оселі. Посуд зі скла, виготовленого вручну за старовинними технологіями – це не просто посуд, а справжні мистецький витвір, адже кожен виріб виходить з рук майстра неповторним та індивідуальним. Технологія ручного виготовлення скла дозволяє сповна використовувати його специфічні властивості: пластичність та піддатливість видуванню. Гутне скло наділене кольором, прозорістю, магічною здатністю передавати гру світла й викликати найрізноманітніші асоціації.

 

 

У світі вже багато століть поспіль надзвичайно цінується муранське скло, яке ще з XII століття виготовляється майстрами з Венеції. Вироби з муранського скла недешеві, але в Україні є чудова альтернатива – гутне скло, яке нічим не поступається венеційському склу як за своїм зовнішнім виглядом, так і за властивостями, і при цьому набагато менше коштує.

 

 

«Мрії Марії» регулярно влаштовують знижки на гутне скло для того, щоб оригінальний скляний посуд ручної роботи став ще доступнішим. Цього разу ми пропонуємо нашим клієнтам 20% знижки на вироби із гутного скла. Дешевше ви просто не знайдете, - приміром, набір із двох келихів, залежно від їх розміру, у нашій крамниці можна купити за 300 – 500 гривень. 

 

 

Окрім келихів (козацький келих – це репліка козацької чарки ХVIII ст.), за акційними цінами у нас також можна купити ексклюзивні бутлі із гутного скла та скляні яйця із львівської майстерні Дзиндри.

Залишити коментар