Подарунки на весілля: 10 найкращих варіантів

Автор admin 22.06.2018 0 Коментар(і)

 

Літо – найгарячіша пора весіль. Це час, коли багато людей постають перед вибором: який оригінальний подарунок обрати на свято укладення шлюбу. Особливо якщо йдеться про весілля у етностилі, які дедалі більше набувають популярності серед українців.

 

Арт-салон "Мрії Марії" має досвід організації етновесіль, тож якщо ви захочете організувати весілля в українському традиційному стилі, ми радо допоможемо. Також у нашій крамниці можна придбати вишукані, оригінальні, а головне, – доречні до шлюбної тематики подарунки ручної роботи. Ми проконсультуємо вас щодо символіки кожної речі і розповімо про важливі нюанси українського весільного обряду.

 

Яким має бути ідеальний подарунок на весілля? По-перше, цей подарунок має бути пам’ятним, тобто надовго зберігатися в пам'яті тих, кому цей дар призначений. По-друге, він має бути вартісним, приміром, якщо це предмет мистецтва, то з часом його вартість лише зростатиме. По-третє,  він має нести певний духовний зміст і містити символіку роду, кохання, добробуту, добра, родини, затишної оселі. По-четверте, він має бути оригінальним, адже весілля – подія непересічна, і будь-яке подружжя оцінить ваші зусилля, якщо ви оберете справді нестандартний і водночас шляхетний подарунок. Ну і, зрештою, ми радимо зупинити свій вибір на подарунку в українському етностилі, адже саме такі подарунки нагадують нам про тяглість роду, традицій, тобто не дають забути, хто ми і звідки.

 

Картина

 

Картина – безпрограшний варіант подарунку на весілля, оскільки як предмет мистецтва прикрасить будь-яку оселю і з часом лише набуватиме вартості. Ми працюємо з талановитими сучасними художниками, які є учасниками українських і міжнародних виставок, тож весь живопис, представлений у "Мрії Марії" отримав "знак якості" ще на етапі відбору.

 

Вартість – 500 – 10 000 грн.

 

 

 

Весільні келихи

 

Це приклад вдалого тематичного подарунку на весільну церемонію. Весільні келихи – стандартний елемент сучасного весілля,  але ми пропонуємо підійти до вибору цього елементу нестандартно.  Значно цікавішими за фабричні келихи на весільній церемонії будуть келихи ручної роботи, наприклад, керамічні келихи або келихи  з гутного скла, яке за своєю якістю і красою нічим не поступається знаменитому муранському склу.

 

Вартість – 500 – 1500 грн.

 

 

Рушник

 

Весільний рушник – обов’язковий предмет більшості сучасних весільних церемоній. Ми наполегливо радимо забути про рушники з синтетичних тканин і машинною вишивкою невідомого походження  і натомість обрати український традиційний  рушник ручної роботи з символікою древа життя – це справді вартісний і вишуканий подарунок.

 

Вартість – 500 – 5000 грн.

 

 

Ікона

 

Ікона – один із традиційних українських подарунків на весілля. Однак замість стандартної ікони, купленої у церковній крамничці, ми пропонуємо значно цікавіший варіант, який до того ж підійде не лише релігійним, а й світським людям – народна ікона (ікона на склі, ікона на гонті ), яка поєднує у собі духовне і мистецьке призначення.

 

Вартість – 800 – 5000 грн.

 

 

 

Скульптури "Древо життя", "Берегиня"

 

Керамічні декоративні скульптури з тематикою роду і функцією оберегу – чудовий весільний подарунок. Українська традиційна скульптура, виготовлена руками талановитих майстрів чудово прикрасить будь-який інтер’єр. Уся кераміка, представлена у "Мрії Марії" має високу якість і не меншу мистецьку цінність.

 

Вартість –1000 – 10000 грн.

 

 

Мотанка

 

Лялька-мотанка – універсальний подарунок, адже вона має як декоративне, так і ужиткове призначення. Мотанка може бути як елементом декору в оселі, так і іграшкою для майбутніх дітей подружжя. Це дуже теплий, родинний подарунок, який несе енергетику плодючості і водночас виступає оберегом, адже в давнину вони виконували саме функцію сакрального оберегу.

 

Вартість – 200 – 1000 грн.

 

 

 

Скриня, шкатулка

 

Скриня чи шкатулка ручної роботи, виготовлена з натуральної деревини і майстерно розписана руками х художника – чудовий варіант цікавого подарунку на весілля. По-перше, –  це красиво, по-друге, – корисно, адже ці вироби мають функцію зберігання речей. До того ж скрині і шкатулки можна передати у спадок своїм нащадком, разом із "скарбом", який у них зберігається.

 

Вартість  500 грн. – 8000  грн.

 

 

 

Урочистий букет із сухоцвітів

 

 

Весілля без квітів – не весілля. Звісно, можна обрати на цю подію букет із живих квітів, але є більш креативний варіант – урочистий букет із сухоцвітів. Його перевага у тому, що такий букет після святкової події можна залишити вдома і він стане чудовою прикрасою оселі. Ми працюємо з на  найкращими етнофлористами України, тож у "Мрії Марії" можна знайти  букет вашої мрії.

 

Вартість 300 – 1000 грн.

 

 

 

Керамічний посуд з романтичним дизайном

 

 

Якщо ви хочете подарувати молодятам подарунок із символікою кохання – найкращим вибором стане керамічний посуд ручної роботи. У нас є вироби з романтичним дизайном, який є вічним, як і людське кохання  :).

 

Вартість – 200 – 1000 грн.

 

 

 

 

Ткані килимки ручної роботи

 

 

Килим, зітканий вручну – чудовий подарунок для будь-якої оселі. Яскраві килимки з українськими орнаментами – це стильно, екологічно й красиво. Ткацькі вироби ручної роботи вдало вписуються у будь-який сучасний дизайн: перевірено нами і нашими клієнтами :).

 

Вартість – 500 – 1000 грн.

 

 

 

Залишити коментар