Авторські гобелени Ольги Пілюгіної

Автор admin 25.06.2018 0 Коментар(і)

 

"Мрії Марії" розпочали співпрацю з відомою українською художницею Ольгою Пілюгіною. Віднині в нашому арт-салоні можна придбати її неповторні авторські гобелени.

 

Ольга народилася у селищі Решетилівка на Полтавщині у мистецькій родині Пілюгіних, відомій далеко за межами України. Гобеленами, створеними у творчій майстерні родини, прикрашені Адміністрація Президента, Маріїнський палац та багато інших установ. Рівень робіт родини Пілюгіних не поступається кращим світовим зразкам, вони зберігаються у музейних і приватних колекціях в Україні та за її межами.

 

 

 

Ольга продовжує мистецькі традиції родини.  Художниця створює авторські гобелени та килими ручної роботи у техніці двостороннього гладкого ручного ткацтва. Ольга Пілюгіна – членкиня Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, стипендіатка престижних премій, кількаразова переможниця конкурсів у галузі килимарства.

 

Протягом 2008 – 2014 років відбулося п’ять її персональних виставок. Крім того художниця брала участь у численних всеукраїнських і міжнародних виставках, представляла мистецьку Україну за кордоном на виставках у Болгарії, Туреччині, Великій Британії та Франції за запрошенням Міністерства закордонних справ.

 

 

Ольга с свої мистецькі витвори на вертикальному дерев’яному верстаті натуральними вовняними нитками. Це старовинна технологія виготовлення килимових виробів, віддавна поширена в центральних регіонах України.

 

Традиційне мистецтво килимарства в Україні стрімко зникає, тож майстрів і майстринь рівня Ольги Пілюгіної  нині майже не знайдеш. Поспішайте придбати її авторські гобелени ручної роботи в арт-салоні "Мрії Марії". Ми вас радо чекаємо :). 

 

 

 

Залишити коментар