Книга "ЯРИНА ТА СОФІЯ ГОМЕНЮК"

New Книга "ЯРИНА ТА СОФІЯ ГОМЕНЮК"

Назва: Книга: ЯРИНА ТА СОФІЯ ГОМЕНЮК
Мала серія українського наївного малярства
Автори: Нарціс Кочережко
Дизайн: Ірина Пасічник (Київ)
Книги. Наївне / народне
Сестри Гоменюк – Ярина (1913-1989) та Софія (1921-2001) – народилися й виросли в селі Війтівка, що біля Умані на Черкащині. Вони пережили Голодомор і Другу Світову війну, через які зазначи великих втрат. Але їхнє мистецтво радісне, яскраве і фантастичне. Сестри починали як багато українських жінок – малювали комини, настінні квіти в своїх хатах. Сусіди й родичі запрошували сестер розмалювати й їхні домівки. Вони це робили звичайними фарбами, а пензлики – з трави. Першим про мистецтво сестер розповів світові київський мистецтвознавець і мистець Нарціс Кочережко, який родом з-під Умані. Він допоміг їм влаштувати музейні виставки і сам зібрав чималу колекцію. До книги “Ярина і Софія Гоменюк” увійшли твори двох мисткинь, які експонувалися на виставці в галереї РОДОВІД (2002). Передмову написав Нарціс Кочережко.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Модель: Книга "ЯРИНА ТА СОФІЯ ГОМЕНЮК"
  • Наявність: Є в наявності
  • 200 грн.

книга, альбом, ілюстрації, наївне малярство, ярина гоменюк, софія гоменюк

Доставка

Вы можете забрать товар из нашего художественного салона на Андреевском спуске, 30. Работаем по любой погоде без выходных с 11:00 до 20:00.d

Найдійна система оплати

Команда інтернет-магазину "Мрії Марії" робить все, щоб ви змогли безпечно та комфортно оплатити й отримати придбані в нас ексклюзивні українські сувеніри.

Зручність та якість сервісу

Команда інтернет-магазину "Мрії Марії" зробить все, щоб ви зручно вибрали найкращі українські подарунки ручної роботи