Подарунки для дітей на День святого Миколая: 10 найкращих пропозицій


Наближається День святого Миколая, і завбачливі батьки починають шукати оригінальні і цікаві подарунки для дітей.  Вибрати і купити справді нестандартний і справді гарний подарунок для своєї дитини – справа, яка потребує часу і певних зусиль. Що ж таке обрати, чим можна здивувати дитину? – нерідко думають батьки. Чергову м’яку іграшку, ляльку, машинку чи конструктор важко назвати оригінальним подарунком. До того ж на День святого Миколая – давнє європейське й українське свято, яке почало відроджуватися в незалежній Україні разом із традицією класти дітям подарунки під подушку, сповнене символів і любові до традицій.
У цей День діти вірять у дива, у милосердя, у казку, тож і подарунок для дитини має бути з фантазією і бодай дещицею казковості. Але це лише одна складова ідеального дитячого подарунку на День святого Миколая. Яка ж решта “інгредієнтів”? На думку арт-салону “Мрії Марії”,  передусім це має бути подарунок з душею, з народною традицією, з живою творчою складовою і енергетикою ручної роботи. Ми співпрацюємо з майстрами, які відроджують самобутні традиції української народної іграшки, показуючи сучасним сім’ям, що автентична іграшка – це щось справді особливе на тлі штампованої і глобалізованої продукції для дітей.

Отже, ми сформували добірку дитячих подарунків, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете, щоб святий Миколай привітав вашу дитину народною іграшкою чи цікавим сувеніром ручної роботи.

Шкатулка “Янгол”

Ціна: 700 грн

Дерев’яні шкатулки ручної роботи з авторським розписом – чудовий подарунок для дітей, які люблять мріяти, зберігати таємниці і прагнуть до краси і творчості. Образ янгола, створений художньою студією “Сам-Арт”, несе у собі символи добра, захисту і дива.

Диво-звірик “Кіт і Равлик”

Ціна: 1200 грн

Керамічна скульптура Ольги Бердник-Отнякіної – це звернення до української традиції, поетичної, природної, багатої на химерних тварин і буйних рослин. Дивозвірі художниці прикрасять будь-який інтер’єр дитячої кімнати і додадуть будь-якому простору мистецької атмосфери.

Іграшка “Козлик”

Ціна: 350 грн

Дерев’яна іграшка, розписана вручну, – чудовий подарунок навіть для маленьких діток. Іграшка переміщується на коліщатках, зроблена вручну з екологічної деревини і розфарбована безпечними фарбами.

Калатало “Кролик”

Ціна: 300 грн

Глиняне калатало київської художниці Валентини Проценко поєднує в собі функції іграшки і креативного елемента декору простору. Це вдалий подарунок для допитливої дитини, яка цікавиться мистецтвом і традиціями України

Янгол-оберіг

Ціна: 350 грн

Дерев’яний янгол, розфарбований вручну із застосуванням народних мотивів – це народна іграшка, яка має символіку оберегу. Такий янгол стане чудовим подарунком на новорічно-різдвяні свята.

Лялечка-гулялечка

Ціна: 600 грн

Іграшка ручної роботи авторства відомої лялькарки Оксани Цюпи. У цій текстильній ляльці примітивного крою без застосування клею продумані і якісно втілені найменші деталі. Традиційно така іграшка робилася вдома для забавки дітям.

Свищики “Асорті”

Ціна: 195 грн

Свищики або свистунці – керамічні вироби ручної роботи, зліплені у формі пташок чи звірів – традиційна  народна іграшка. У минулому вони мали захисне значення, виконували функцію оберегу. Свищики з глини мають найпростішу, навмисно примітизовану, архаїчну форму.

Скляна іграшка-підвіска

Ціна: 350 грн

Янголи та волики ручної роботи, створені з віражного скла, здатні істотно урізноманітнити ваш святковий новорічно-різдвяний декор. Діти люблять ялинкові прикраси, особливо, якщо вони такі прозорі, казкові і неповторні.

Монетки

Ціна: 50 грн

Монетки – це мініатюрні зразки всіх видів гончарного посуду – горщиків, глечиків, макітерок, мисочок, тарілочок, вазочок, куманців, чашечок, горняток, чайничків, риночок тощо. Ці маленькі посудинки правили за дитячі іграшки. У XIX ст. така іграшка на ярмарку коштувала одну копійку, тобто за неї давали одну монетку. Звідси і назва іграшкових виробів.

Диски для дітей

Ціна: 150 грн

Диски для дітей з іграми, піснями . Записаний в експедиціях матеріал переспіваний дитячими колективами. До дисків окремо є книги з нотами

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

4

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

Як вибрати подарунок іноземцю20 символів українського Різдва
Enable Notifications    OK No thanks