MriiMarii.com — це інтернет-магазин художнього салону “Мрії Марії” на Андріївському узвозі. У нас ви можете купити українські подарунки ручної роботи, що поєднують традиційні техніки з сучасними тенденціями дизайну та моди, а також копії автентичних речей.

Українські подарунки в магазині “Мрії Марії” — це лише ексклюзивні витвори народних майстрів. Нам не цікаві штамповані вироби, китайські копії та принти.

Основа нашої колекції — традиційний одяг, авторська кераміка та скло, картини українських художників і книжки з етнографії й народного мистецтва. Більшість речей неповторні — існують у єдиному екземплярі, тож із часом вони лише набирають вартості.

Ми пропонуємо ексклюзивні подарунки для іноземців (за кордон) та VIP-подарунки для керівників та партнерів, які покажуть ваш смак, повагу та індивідуальний підхід до адресата. Ми маємо досвід у доборі вишуканих презентів та радо вам допоможемо: проконсультуємо щодо вибору, “заочно” підберемо вишиванку за розміром, дбайливо упакуємо подарунок.

У нашому магазині в Києві ви можете купити вишиванку, створену вручну на основі традиційних українських технік та орнаментів. Ми маємо власну майстерню українського одягу, а сувеніри ручної роботи замовляємо безпосередньо в майстрів.

Команда магазину добирає лише вартісні речі hand made відповідно до власного почуття стилю та гармонії. Ми проводимо експедиції Україною, щоб поєднати самобутніх майстрів з поціновувачами фольк-арту та зберегти традиції українського декоративно-ужиткового мистецтва. Все, що є в нашому салоні, зберігає енергетику рук майстра.

Колекція салону постійно змінюється. Ми пропонуємо індивідуальний підхід та сервіс кожному, хто звертається до нас у пошуках прекрасного та корисного. У нас налагоджена зручна система оплати та доставки. Ми завжди відкриті для спілкування.

Якщо у вас є питання щодо вибору та придбання ексклюзивних українських сувенірів — зателефонуйте нам за номером +38 (098) 014-81-74, ми радо допоможемо!

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

0

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

Enable Notifications    OK No thanks