ship

мрії здійснюються

chair

традиції живуть

art_gallery

по-українськи

філософія дарунку

блог

послуги

Благодійність

Благодійність – обов’язкова складова нашої компанії. «Мрії Марії» – не тільки комерційний проект, а й просвітницький та доброчинний. «Ми провели чимало заходів, майстер-класів, зустрічей, на конкретних прикладах показували регіональне різноманіття етнічного вбрання» – пояснює філософію компанії Марина Сенчило. Крім того, майстри, з якими співпрацює арт-салон, надають частину своїх робіт на доброчинні потреби. Кожен майстер може долучитися до благодійних проектів «Мрії Марії». Ми додаємо звітність до усіх реалізованих доброчинних заходів.

У 2014 році «Мрії Марії» у партнерстві з Національним центром народної культури «Музей Івана Гончара» провели Благодійний аукціон творів народного мистецтва від найкращих майстрів з метою збору коштів на потреби українського війська.

У 2016-му у співавторстві з Валентиною Клименко «Мрії Марії» організували етнопроект «Українська символіка: головні стереотипи і табу» – цикл лекцій, під час яких етнографи, науковці та дослідники народного мистецтва розповіли про найпоширеніші стереотипи щодо української традиційної культури.

У 2018 році у партнерстві з Національним заповідником «Софія Київська» «Мрії Марії» організували серію майстер-класів українських традиційних ремесел під назвою «Коло майстрів» у межах історико-культурного фестивалю «Княжа родина».

Якщо у вас є запитання щодо благодійності — зателефонуйте нам за номером +38 (098) 014-81-74, ми радо допоможемо! «Мрії Марії» завжди відкриті до спілкування.

Доставка

Ви можете забрати товар з нашого художнього салону на Андріївському узвозі, 30. Працюємо за будь-якої погоди без вихідних з 11:00 до 20:00

Надійна система оплати

Команда інтернет-магазину "Мрії Марії" робить все, щоб ви змогли безпечно і комфортно оплатити і отримати придбані у нас ексклюзивні українські сувеніри

Зручність і якість сервісу

Команда інтернет-магазину "Мрії Марії" зробить все, щоб ви зручно вибрали найкращі українські подарунки ручної роботи

Про нас

Українські сувеніри та подарунки ручної роботи ви можете замовити і купити у інтернет-магазині «Мрії Марії» Київ. Ми співпрацюємо з найкращими майстрами України, тож усі наші товари мають високу якість і мистецьку вартість. Ми пропонуємо привабливі ціни на статусні VIP-подарунки для керівництва й корпоративних подій, завжди допоможемо вибрати тематичні подарунки на Різдво, Великдень та інші свята. Також у «Мрії Марії» можна купити подарунки на пам’ятні дати, весілля, День народження, заручини чи новосілля. За бажанням клієнта, ми упаковуємо речі у ексклюзивні подарункові пакети і торби ручної роботи. У нас налагоджена зручна доставка, не лише у великі міста чи обласні центри – Київ, Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Вінницю, Чернівці чи Полтаву, – а й по всій Україні. Крім того, є доставка за кордон. Ми пропонуємо вам індивідуальний підхід, гарантовану якість, гарні ціни, постійні акції та знижки на українські етноподарунки та сувеніри ручної роботи. «Мрії Марії» — це філософія дарунку по-українськи.
Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

1

Start typing and press Enter to search

Subscribe for notification