сервіс

Команда інтернет-магазину “Мрії Марії” зробить все, щоб ви зручно вибрали найкращі українські подарунки ручної роботи

 

Допомога у виборі подарунків
Знайти подарунок для іноземця непросто. Ми раді допомогти з вибором відповідно до вашого бюджету, опираючись на дипломатичний протокол, подарунковий етикет та наш багаторічний досвід. Етнічні сувеніри ручної роботи з країни перебування — найкращий подарунком за кордон, тому вироби наших майстрів неодмінно сподобаються гостям.
За потреби ми зберемо подарункові набори з українських сувенірів для делегації гостей. Вони можуть бути однаковими або дібраними для чоловіків та жінок.

Вибір вишиванки та іншого традиційного одягу
Подарунок має бути приємним сюрпризом. Але як “заочно” вибрати одяг правильного розміру? Працівники “Мрій Марії” проконсультують вас — це можна зробити за вживаним одягом (наприклад, вишиванку – за сорочкою), за знятими мірками чи навіть за фотографією.
Приємною деталлю буде вибір вишивки з рідного регіону адресата. У нашій майстерні традиційного одягу на замовлення вишиють будь-який візерунок з атласу українських орнаментів. Навіть більше: наші майстрині здатні повторити старовинну річ за фотографією чи збереженим вбранням. Відроджена дідова вишиванка —- справді неповторний український подарунок для шанувальників народного мистецтва!

Доставка варіантів для вибору
Остаточний вибір VIP-подарунка з кількох варіантів, особливо колегіальний, зручніше робити на території замовника. Тому ми можемо безкоштовно доставити речі до вашого офісу.

Оренда одягу та аксесуарів
Ми можемо надати в оренду український одяг, аксесуари та елементи декору для фото та відеозйомок. Умови та вартість оренди обговорюються особисто за телефоном.

Упаковка подарунків
Всі наші подарунки дбайливо пакуються в пакети та скриньки з екологічних матеріалів: картону, шпону та дерева. Крихкі речі ми додатково обгортаємо повітряно-бульбашковою плівкою. Також у нас є красива подарункова упаковка, а на замовлення можемо скласти сувеніри в пакети з вашою корпоративною символікою.
При відправленні транспортними компаніями ми зазвичай страхуємо всі товари на 100% вартості для гарантії збереження коштів. Детальніше – в розділі “Оплата і доставка”.
Картини на полотні, якщо дозволяє техніка виконання, пересилаються в тубусі без рами та підрамника. Тубус безкоштовний для картин вартістю понад 3000 грн.

Зверніть увагу: картини продаються окремо від рами! Ми можемо додатково дібрати та припасувати раму до обраного вами полотна.

Вивезення за кордон
Всі українські сувеніри ручної роботи з колекції арт-салону “Мрії Марії” можна вивозити за кордон без жодних обмежень. Це підтверджується офіційними документами, зокрема, наказом Міністерства культури України N 258 від 22.04.2002 року, що містить Перелік сувенірних виробів, предметів культурного і ужиткового виробництва […], на вивезення яких дозвіл Державної служби контролю не потрібен.
Відповідно до наказу, вільно вивозяться твори сучасного мистецтва, предмети народних художніх промислів, сувеніри, придбані в торговельній мережі. Чек, отриманий у нашому магазині, засвідчить офіційне придбання подарунка.
Всі картини, що продаються в нашому магазині, написані після 1950 року, тому також підлягають вільному вивезенню. Підтвердженням віку полотна є авторський підпис і дата на ньому.

Якщо вам потрібна допомога з вибором ексклюзивних українських подарунків — зателефонуйте нам +38 (098) 014-81-74, ми радо допоможемо!

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

0

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

Subscribe for notification