Топ-5 оригінальних подарунків для дому з кераміки

Нині в моді “теплі”приємні елементи декору у стилі данського “хюге”, які викликають у людини настрій добробуту і комфорту. Втім, у гонитві за трендами ми часто не помічаємо, що прикраси для домівки в українському національному стилі так само створюють домашній затишок і, до того ж дарують відчуття причетності до непереривної нитки традиції і культури. Елементи декору у стилі етно прикрашають будь-який інтер’єр, навіть якщо він надсучасний і мінімалістичний, адже тоді спрацьовує ефект контрасту.

Серед різноманітних прикрас для дому у стилі “українського хюге” особливо вирізняються вироби з кераміки – вони здебільшого поєднують декоративну й ужиткову функції і створюють атмосферу ладу і тепла у домі. “Мрії Марії” пропонують свій перелік оригінальних подарунків для дому з кераміки.

Декоративна таріль

У нашому каталозі (у розділі “Кераміка”) є величезний вибір керамічних подарунків ручної роботи, тож якщо вам сподобається будь-який із запропонованих нижче варіантів, ви можете його придбати безпосередньо на нашому сайті.

Декоративна таріль – чудовий варіант оздоби для стін, особливо для тих, хто хоче прикрасити кімнату чимось більш нестандартним, ніж картина.  У нас є різні варіанти авторських декоративних тарелів ручної роботи, – глазуровані з керамічної маси, керамічні з кольоровими поливами, які дають характерний блиск, та матові, мальовані з воском. Усі тарелі виготовляються майстрами виключно вручну за допомогою різних технік, кожен екземпляр – ексклюзивний.

Вартість – 400 – 2000 грн

Ваза

Традиційна косівська кераміка, занесена до списку нематеріальної культурної спадщини України, – це щось справді фантастичне! Керамічна ваза ручної роботи, розписана химерними орнаментами, які малюють сучасні художники-керамісти з Косова, продовжуючи традиції давніх майстрів, здатна прикрасити будь-який простір. Косівська кераміка в приватному помешканні— ознака вибагливого смаку, кажуть мистецтвознавці.

Вартість – 800 – 3000 грн

Куманець

Куманець – керамічна фігурна посудина – нині використовується здебільшого як елемент декору. Хоча він має і ужиткову функцію – у ньому можна зберігати і подавати на стіл різноманітні напої. Як оригінальний різновид українського традиційного посуду, куманець може стати і предметом ужитку, і декоративною оздобою сучасної оселі.

Вартість – 1400 – 9000 грн

Керамічний підсвічник

Керамічні підсвічники – ще один вдалий варіант  для нестандартної оздоби вашої оселі. У нас є в наявності керамічні підсвічники різного розміру і різної техінки виконання. Зокрема є підсвічники-куришки з кольоровими поливами від відомого майстра Івана Бобкова, є традиційна косівська кераміка та багато інших авторських керамічних підсвічників ручної роботи.

Вартість – 200 – 7000 грн

Свищик

Свищик, свистунець, свистулька, окарина –  це не лише іграшка для дітей чи український народний музичний інструмент, а й національний український бренд на світовому ринку. Як мініскульптура свищик має й декоративну функцію, і, посівши місце на одній із поличок у будинку, здатен урізноманітнити інтер’єр і стати оберегом вашої оселі.

Вартість – 150 – 950 грн

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

4

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку

культурна дипломатіяЯк вибрати подарунок іноземцю
Enable Notifications    OK No thanks