У Тетяни Думан, художниці, волонтерки виявили пухлину мозку

У Тетяни Думан, художниці, волонтерки, дружини легендарного Лева Скопа, на початку серпня  виявили пухлину мозку. Попереду лікування у Німеччині, яке коштуватиме орієнтовно 35 тисяч доларів США.

Мрії Марії долучається до збору коштів для мисткині! В нашому салоні, що на Андріївському Узвозі 30, в Києві представлені роботи Тетяни Думан, а також її чоловіка Левка Скопа. Допомогти ви зможете придбавши роботи цих талановитих художників. Всі кошти від продажу прераховуються Тетяні.

В нашому інтернет-магазині ікони Тетани Думан та Левка Скопа ви знайдете в категорії Картини – Народна Ікона

ікона на гонті Юрій Змієборець“В іконі має бути наївність і доброта” – Тетяна Думан.
У роботах мисткині існує неперервна глибока духовна народна традиція, вишукана лаконічність у продовженні засад неповторного українського іконопису барокового, галицького, східного і яскрава авторська оригінальність сьогодення.
Особливо зачіпають за живе відкриті і доброзичливі персонажі цих ікон. Вони не мають ортодоксальної відстороненості, а випромінюють живу, безпосередню участь й заступництво у справах мирських.
Найбільш цікаві ікони нестандартних видовжених форматів, писані на старих дошках-гонтах з реставраційних робіт дрогобицького собору Святого Юра


Не будьмо байджими!

БОГОРОДИЦЯ З ДИТЯМ

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами

Зараз нас немає поруч. Але ви можете надіслати нам електронний лист, і ми зв'жемося з вами, якнайшвидше.

0

Почніть вводити текст і натиснути клавішу ENTER для пошуку